This is an example of a HTML caption with a link.
Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetler
Referanslar
Bilgi Bankası
İletişim
Hakkımızda

6331 Sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği yasasının yürürlülüğe girmesiyle birlikte firmalarımızın ihtiyaç duyduğu nitelikli, güvenilir, deneyimli, pratik çözüm önerileri geliştiren çözüm ortağı arayışı üzerine firmalarımıza hizmet etmek için, her biri konusunda uzman doktor, iş güvenliği ve iş hukuku uzmanları tarafından kurulmuş bir şirkettir.

İşyeri hekimliği konusunda ülkemizde önde gelen hastanelerde görev almış deneyimli doktor kadromuz, İş güvenliği ve İş hukuku konusunda bir çok yönetmelik ve yasanın çıkışında aktif rol oynamış Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Eski Müfettişleri ve üniversite öğretim elemanları fikir ve gönül birliğiyle Akın Akademi İş Güvenliği, İş Sağlığı, Eğitim Danışmanlık Medikal Ltd. Şti. çatısı altında birleşmişlerdir.

Vizyonumuz

İşletmelerimizin İş kanunu, İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetmelikleri, zorunlu eğitimler ve diğer yaptırımlarla ilgili zorunluluklarında en uygun çözümü ortaya koymak, ergonomik çalışma koşullarının sağlanarak üretimde artışlarının ve kazançlarının artırılmasını sağlamak, işgücü, zaman ve maddi kayıplarına engel olmak, tasarruflu ve çevreye duyarlı çalışmalarına yardımcı olmak, iş sağlığı ve güvenliği alanında onlara en iyi çözüm ortağı olmak.

Hizmet verdiğimiz firmalarımız çalışanlarını İş kazalarına ve meslek hastalıklarına karşı eğitmek, korumak, periyodik muayenelerini ve sağlık taramalarını yaparak erken tanı ve tedavi imkânını sağlamak, kalıcı sakatlıklarını ve kayıplarını önlemek, sağlıklı, mutlu bireyler olarak yaşamalarını ve kazanmalarını sağlamak, Sağlıklı çalışan, üreten bir toplumla ülkemizin gücüne güç katmaktır.

Misyonumuz

Özel AKIN AKADEMİ İŞ GÜVENLİĞİ İŞ SAĞLIĞI, EĞİTİM, DANIŞMANLIK, MEDİKAL LTD.ŞTİ. Sağlık ve Güvenlik Birimleri, Mesleki etik değerlere saygılı, içinde bulunduğu sektörün bütün sorumluluklarını bilen ve taşıyan faaliyette bulunduğu her bölgede iş sağlığı ve güvenliği alanında sektörün lideri olmayı hedefleyen, Çalışanlarımızın kariyer planlarını yapmak istedikleri, uzman personel kadrosunu sürekli geliştiren, çoğaltan ve eğiten nitelikli uzman kadroların çalışmak istediği kurumsal bir yapıdır.

Kadromuz

Özel AKIN AKADEMİ İŞ GÜVENLİĞİ İŞ SAĞLIĞI, EĞİTİM, DANIŞMANLIK, MEDİKAL LTD.ŞTİ. bünyesinde alanında uzman kişilerden oluşan çalışma takımı bulunmaktadır. Bünyemizde İş Hukuku ve İş Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda emekli bakanlık müfettişleri, üniversite öğretim elemanları, A ve B sınıfı İş Güvenliği Uzmanları bulunmaktadır. Sağlık alanında ülkemizin önde gelen hastanelerinde çalışan İşyeri hekimlerimiz bulunmaktadır. OSGB olarak firmalarımızın İş kanunu ve İş Sağlığı ve İş Güvenliği alanındaki tüm sorunları Uzman kadromuz profesyonel olarak çözülmektedir.